Кафедра готельно-ресторанного бізнесу

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА SCOPUS
Web of Science ResearcherID
СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

фундаментальні і прикладні дослідження формування та функціонування механізмів управління підприємствами  готельно-ресторанного бізнeсу

ДИСЦИПЛІНИ

"Інформаційні системи і технології в готельному та ресторанному бізнесі", "Інформаційні системи і технології в ресторанному бізнесі", "Економіка готелів і ресторанів"

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ
  • доцент кафедри готельно-ресторанного бізнесу, 2016 р.
  • кандидат економічних наук, 08.00.04 «Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності), тема дисертації «Соціально-економічний механізм управління підприємствами та організаціями споживчої кооперації», 2011 р.
  • менеджмент організацій (ОС «спеціаліст»), Полтавський національний технічний університет ім. Ю. Кондратюка, 2007 р.
ДОСВІД РОБОТИ
  • доцент кафедри готельно-ресторанного бізнесу, Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2015 р. до цього часу
  • доцент кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу, Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2013– 2015 рр.
  • доцент кафедри фінансової політики, грошового обігу і кредиту, Полтавський університет економіки і торгівлі, 2012-2013 рр.
  • старший викладач кафедри фінансів, Полтавський університет економіки і торгівлі, 2011-2012 рр.
  • асистент кафедри фінансів, Полтавський університет економіки і торгівлі, 2010-2011 р.
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ
  • Сертифікат за результатами проходження онлайн-курсу навчальних вебінарів присвячених можливостям хмарних сервісів для організації дистанційного навчання “Початок та практика роботи у Microsoft Teams” (компанія Lizard Soft), 2020 р.
  • Сертифікат за результатами проходження англомовного онлайн-курсу «Learn Moodle 3.7 Basics», 2019 р. (онлайн-платформа Moodle), 2019 р.
  • Міжнародний сертифікат за результатами проходження тренінгу по автоматизованій системі управління готелем “Fidelio V8” від Міжнародної компанії HRS (Hospitality & Retail Systems), розробника IT рішень для сфери HoReCa, 2018 р.
  • Cтажування у готелі “11 Mirrors Design Hotel” (м. Київ), 2018 р.
  • Cертифікат за результатами проходження Всеукраїнського науково-практичного тренінгу “Інформаційні технології в навчальному процесі: якісна освіта”, (КНТЕУ, м. Київ), 2017 р.
  • Сертифікат за результатами проходження тренінгу “Цифрова трансформація: функціональні можливості системи електронного документообігу М. Е. Doc” (м. Київ), 2016 р.
  • Стажування у готелі “Прем’єр Палац” (м. Київ), 2015 р.
  • Опанування сучасними формами і методами навчання (Вища школа педагогічної майстерності КНТЕУ, м. Київ), 2013 р.

14.02.2021
остання редакція 15.02.2021