Кафедра готельно-ресторанного бізнесу

e-mail: t.sydorenko@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

дослідження теоретичних та практичних засад функціонування підприємств готельного та ресторанного бізнесу, конкуренція та конкурентна політика готелів та ресторанів

ДИСЦИПЛІНИ

“Готельна справа”

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ
  • кандидат економічних наук, 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності), тема дисертації «Формування кадрового потенціалу в системі стратегічного управління підприємством побутового обслуговування», 2015 р.
  • економіка підприємства (ОС «магістр»), Київський національний університет технологій та дизайну, 2010 р.
  • економіка і підприємництво (ОС «бакалавр»), Київський національний університет технологій та дизайну, 2009 р.
ДОСВІД РОБОТИ
  • доцент кафедри готельно-ресторанного бізнесу Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2020 р. до цього часу.
  • асистент кафедри підприємництва та бізнесу, Київського національного університету технологій та дизайну, 2016 -2017 рр.
  • асистент кафедри менеджменту сфери послуг Київського національного університету технологій та дизайну, 2014 – 2015 рр.
ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ
  • Опанування на творчому рівні у повному обсязі програму розвитку та саморозвитку з практико – орієнтованого курсу «Педагогічна майстерність – наука і мистецтво педагогічної дії», м. Київ КНУТД, 2014 – 2015 р.
  • Стажування за програмою підвищення кваліфікації наукових та науково-педагогічних працівників «Наукові розробки, передові технології, інновації: міжнародна співпраця та мобільність» травень-червня 2017 року Mendel University in Brno (м.Брно, Чехія) Сертифікат №1042 обсягом 108 год.
  • Стажування за програмою підвищення кваліфікації наукових та науково-педагогічних працівників    «Креативні технології, інноваційний підхід, менеджмент організацій: міжнародна співпраця та мобільність у  соціокультурній сфері». University in Brno (м.Брно  Чехія), Academy of Performing Arts in Prague (м.Прага), Technical University of Ostrava (м.Острава) (14.09.2020 – 02.10.2020), Eastern European Center of the Fundamental Researchers. Сертифікат № 2704 обсягом 180 годин.
ХОБІ

подорожі, читання книжок, інтелектуальні ігри, спорт

остання редакція 31.05.2023