Кафедра готельно-ресторанного бізнесу

готельно-ресторанного бізнесу

ЗІКІЙ НАТАЛІЯ ЛЕОНІДІВНА

Кандидат економічних наук

Старший викладач кафедри готельно-ресторанного бізнесу

e-mail: n.zikii@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

Publons

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

дослідження теоретичних, методологічних та практичних засад управління підприємствами туристичного та готельно-ресторанного бізнесу

ДИСЦИПЛІНИ

“Готельна справа”, “Менеджмент готелів і ресторанів”, “Інформаційні системи та технології у готельному і ресторанному бізнесі”, “Комунікативний менеджмент”

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

менеджмент організацій і адміністрування (ОС «магістр»), Київський національний торговельно-економічний університет, 2014 р.

ДОСВІД РОБОТИ
  • асистент кафедри готельно-ресторанного бізнесу Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2020 р. до цього часу.
  • навчання в аспірантурі Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2014 – 2020 рр.
  • фахівець з туристичних інформаційних систем у ТОВ «Тревел Профешнл Груп», квітень-жовтень 2014 р.
ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

Відповідальна за організацію практичної підготовки студентів

ХОБІ