Кафедра дизайну, інжинірингу та землеустрою

дизайну, інжинірингу та землеустрою

РАСУЛОВ РАМІС АСИМОВИЧ

Кандидат технічних наук наук,
доцент кафедри дизайну та інжинірингу

e-mail: r.rasulov@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

якість і безпека харчових продуктів; електромагнітні, теплофізичні та структурні властивості харчових продуктів, історія дизайну

ДИСЦИПЛІНИ

«Дизайн», «Інженерна та комп,ютерна графіка», «Інжиніринг будівель», «Безпека життя», «Системи автоматизованого проектування»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ
  • З 2021 р. доцент кафедри дизайну та інжинірингу.
    доцент кафедри інженерно-технічних дисциплін, 2009 р.
  • кандидат технічних наук, 05.18.16 «технологія продуктів харчування», тема дисертації: "Технологія солодких страв з окарою", 2004 р.
  • магістр за спеціальністю «Технологія громадського харчування» 1998 р.
  • інженер-технолог зі спеціальності «Технологія громадського харчування» 1997 р.
ДОСВІД РОБОТИ
  • завідувач кафедри інженерно-технічних дисциплін з 2015 р.
  • доцент кафедри інженерно-технічних дисциплін з 2009 р.
  • старший викладач кафедри інженерно-технічних дисциплін, 2007 – 2009 рр.
  • старший викладач кафедри технології і організації ресторанного господарства, 2006-2007 рр.
  • асистент кафедри технології і організації ресторанного господарства, 2001 – 2006 рр.
  • інженер-технолог ІІ категорії, Комбінат громадського харчування і торгівлі заводу ОУМ (м. Київ), 1997 – 1998 рр.
ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ
  • Почесна грамота Міністерства освіти і науки України, 2015 р.
  • Почесна грамота Деснянської райдержадміністрації м. Київ, 2005 р.
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ
  • ДП «Премьер-експо», м. Київ. Стажування в рамках підготовки навчальної дисципліни «Проектування виставкових об’єктів». 2008 р.
  • Головний навчально-методичний центр «Держгірпромнагляд» України. Навчання з питань охорони праці. Посвідчення No 222-13-8, 17.05.13р
  • Навчання у «Центрі європейської освіти КНТЕУ». Підвищення рівня володіння англійською мовою 2017 р.
  • Навчальний курс «Створення дистанційних курсів за допомогою Articulate Storyline» 2017 р.
  • Курси «Користувач програмного забезпечення «Парус-Підприємство 7.40» модулі «Ресторан», «Готель» посвідчення із правом викладання 2019 р.
  • ТОВ «Технологічне бюро ВТ Яцин», м. Київ. Стажування в рамках підготовки навчальної дисципліни «Системи автоматизованого проектування» м. Київ, 2019р.
  • Курси «Завідувачів (начальників) кафедр та структурних підрозділів університетів, академій, інститутів», Університет менеджменту освіти, м. Київ. Свідоцтво СП No 358360447/2479-20, 2020 р.
ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ
  • Член ради факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу КНТЕУ;
  • Телевізійний експерт з якості обладнання та побутової техніки на телеканалах «ТРК Київ»;
  • Член групи забезпечення спеціальності «Готельний девелопмент» освітнього ступеню «магістр»;
  • Інженерна підготовка проектів розвитку факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу КНТЕУ.
ХОБІ

садівництво, проектування і дизайн, поезія

1943
остання редакція 13.04.2023