Кафедра дизайну та інжинірингу

дизайну та інжинірингу

ГРИГОРЕНКО ОЛЕГ МИХАЙЛОВИЧ

кандидат технічних наук,
доцент кафедри дизайну та інжинірингу

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

GoogleScholar

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

проектування  закладів ресторанного господарства, готелів і готельних комплексів, розвиток галузі ресторанного і готельного бізнесу, комп’ютерна графіка і технології

ДИСЦИПЛІНИ

"Устаткування закладів готельно-ресторанного господарства", "Проектування закладів ресторанного господарства", "Проектування готелів і курортів", "Інженерна та комп’ютерна графіка"

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

кандидат технічних наук, доцент, тема дисертації "Розробка технології виробництва булочних виробів радіозахисного призначення" (2000 р.) за спеціальністю 05.18.16 «Технологія харчової продукції»

ДОСВІД РОБОТИ
  • 1989-1991 рр. - виробниче об’єднання «Хімволокно», заступник завідуючого виробництвом комбінату харчування;
  • 1991-1992 рр. - Лабораторія громадського харчування Міністерства торгівлі УРСР;
  • 1992-1997 рр. - Київський торговельно-економічний інститут, кафедра технології і організації ресторанного господарства (викладач, старший викладач).
  • 1996-1997 рр. - заступник декана технологічного факультету Київського торговельно-економічного інституту.
  • 2007-2014 рр. - Київський національний торговельно-економічний університет, кафедра технології і організації ресторанного господарства, доцент.
  • 2014-2021 рр. – Київський національний торговельно-економічний університет (КНТЕУ), кафедра інженерно-технічних дисциплін, доцент.
  • з 2021 р. доцент кафедри дизайну та інжинірингу КНТЕУ.
ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ
  • травень 2005 р. – ІХ Міжнародний фестиваль кулінарного мистецтва (м.Стамбул, Туреччина);
  • 2010 р. – Вища школа педагогічної майстерності КНТЕУ;
  • жовтень 2012 р.  – Готельний комплекс і ресторан «Турист» (м.Київ);
  • травень  2016 р.  – Проектне бюро «Технологічне бюро В.Т.Яцина» (м.Київ);
  • жовтень 2018 р. – ЗАТ «Березанські ковбаси».
ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ
  • відповідальний за наповнення Інтернет-сторінки кафедри;
  • наповнення учбово-методичними матеріалами дисциплінами кафедри лабораторії дистанційного навчання КНТЕУ;
  • розробка презентаційних та рекламних матеріалів.
ХОБІ

електронна музика, автозвук – призер міжнародних змагань з автозвуку в категорії SOUND QUALITY, настільний теніс, комп’ютерні технології

остання редакція 19.04.2023