Кафедра дизайну та інжинірингу

дизайну та інжинірингу

ПАЛІЄНКО ОЛЕНА ОЛЕКСІЇВНА

Кандидат технічних наук наук,
доцент кафедри дизайну та інжинірингу

e-mail: o.paliyenko@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА:

GoogleScolar

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

розробка і дослідження конструкційних керамічних матеріалів, нормотворча діяльність у сфері будівництва, графічний дизайн

ДИСЦИПЛІНИ

«Інженерна та комп,ютерна графіка», «Інжиніринг будівель», «Безпека життя», «Устаткування закладів готельно-ресторанного господарства,«Охорона праці в закладах охорони здоров'я»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ
  • доцент кафедри інженерно-технічних дисциплін, 2014 р.
  • кандидат технічних наук, 05.17.11 «Технологія тугоплавких неметалічних матеріалів», тема дисертації: "Особливості використання незбагачених каолінів у виробництві санітарних керамічних виробів  ", 2007 р.
ДОСВІД РОБОТИ
  • доцент кафедри інженерно-технічних дисциплін Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2014 р. до цього часу.
  • старший викладач кафедри інженерно-технічних дисциплін Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2013 – 2014 рр.
  • з 2021 р. доцент кафедри дизайну та інжинірингу.
  • вчений секретар-начальник відділу науково-технічного забезпечення  ДП «Український науково-дослідний та проектно-конструкторський інститут будівельних матеріалів та виробів»,2003-2013 рр.
  • науковий співробітник лабораторії кераміки та неметалорудних матеріалів ДП «Український науково-дослідний та проектно-конструкторський інститут будівельних матеріалів та виробів»,1993-2003 рр.
ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ
  • Подяка Міністерства освіти і науки України , 2017 р.
  • Подяка Голови Подільської районної в місті Києві державної адміністрації,2010 р.
  • Подяка Київського міського голови, 2004 р.
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ
  • Онлайн тренінг «Експерт з акредитації освітніх програм», Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти, 2021 р.
  • Головний навчально-методичний центр Держгірпромнагляду України ,2019 р.
  • ТОВ «Навчально виробничий комплекс з охорони праці « Вектор»,2019 р.
  • Навчальний центр з охорони праці « КОТЕФІ», 2018 р.
  • Вища школа педагогічної майстерності КНТЕУ,2015 р.
ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ
  • Член редакційної колегії журналу «Будівельні матеріла, вироби та санітарна техніка»  з 2014 р. до цього часу.
  • Відповідальна за науково-методичну роботу кафедри.
ХОБІ

подорожі, плавання, фотографія