Кафедра дизайну та інжинірингу

Козік Вадим Вікторович

дизайну та інжинірингу

Козік Вадим Вікторович.

старший викладач кафедри дизайну та інжинірингу, художник-монументаліст.

e-mail: v.kozik@knute.edu.ua

Член Національної спілки художників України з 2002 року.

Сфера наукових інтересів:

розробка та реалізація інтер’єрів культових та цивільних споруд, проблеми та перспективи розвитку креативного дизайн мислення здобувачів вищої освіти.

Ідентифікатори: Google Scholar, ORCID, Web of Science

Дисципліни:

Рисунок і живопис, Композиція, Комп’ютерна графіка, Дизайн персонажів.

Основні монументальні роботи:

• Свято-Троїцька церква м. Сатанів. Розписи. (1993).
  • Свято-Микільский храм м Севастополь. Цикл вітражів, розписи. (1994-1996).
  • Керувавствореннямконцепціїрозпису та оздоблення собору Покрови Пресвятої Богородиці у Севастополі. Розписи, іконостас. (1996–2008)
  • Керував творчою групою та створював інтер’єр церкви Успіння Пресятої Богородиці м. Жданівка. Розписи, вітражі, іконостас. (1999-2005)
  • Приймав участь у відновленні Михайлівського Золотоверхого собору в місті Київ (1999-2000)

Нагороди:

• Університет «Києво-могилянська академія». Диплом за внесок до Києво-Могилянського Братства на відродження університету «Києво-Могилянська академія»,
  • Грамота Архієпископа Дніпропетровського та Павлоградського Ірінея.
  • Орден Святого Рівноапостольного князя Володимира 3 ступеня.
  • Ірпінська міська рада. Подяка за участь у 6 відкритому художньому пленері.

Підвищення кваліфікації:

Міністерство культури України, Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв, підвищення кваліфікації в Центрі неперервної культурно-мистецької освіти за програмою «Впровадження інноваційних технологій у навчальний процес закладів вищої мистецької освіти» Свідоцтво 12СС 02214142/001708-19. Видано 29 листопада 2019 року.

Участь у семінарах, майстер-класах, національних та міжнародних художніх пленерах організованих Національною спілкою художників України та міжнародними творчими організаціями.

Освіта:

• Українська академія мистецтва. Спеціальність 7.020501 живопис. Кваліфікація художник-живописець. Диплом КК №008665.
  • Національний університет харчових технологій. Спеціальність «Менеджмент організацій». Кваліфікація менеджер-економіст.
  • Академія образотворчого мистецтва і архітектури. Спеціальність «Живопис». Кваліфікація художник храмового живопису.

Основні роботи:

Хобі: