Кафедра фізичної культури, спорту та реабілітації
Кафедра фізичної культури, спорту та реабілітації

Мірошниченко Олена Леонідівна

фізичної культури, спорту та реабілітації

МІРОШНИЧЕНКО ОЛЕНА ЛЕОНІДІВНА

Старший викладач кафедри фізичної культури, спорту та реабілітації
Майстер спорту з академічного веслування

e-mail: o.miroshnychenko@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

Researcher

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

теорія і методика фізичного виховання, оздоровча фізична культура, спортивна реабілітація, фізична реабілітація, туризм

ДИСЦИПЛІНИ

“Фізичне виховання”. Загальна фізична культура. “Фізичне виховання”. Фізична реабілітація.

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

Викладач фізичного виховання-тренер. Київський державний інститут фізичної культури, 1985 рік. Диплом НВ  808757 від  30.06.1985 р.

ДОСВІД РОБОТИ
  • Ст.арший викладач кафедри фізичної культури, спорту та реабілітації Державного  торговельно-економічного університету з 2000 р. до цього часу.
  • Ст. викладач кафедри фізичної культури Київськго державного національного торговельно-економічного університету з 1999 р. по 2000 р.
  • Інструктор з лікувальної фізкультури, Головний клінічний госпіталь Міністерства оборони України з 1994 р. по 1999 р.
ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

Методичні рекомендації до практичних занять з фізичного виховання студентів, методичні рекомендації для самостійної роботи з фізичного виховання для студентів, тези науково-практичних конференцій.

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ
  • Почесна грамота КНТЕУ за сумлінну працю, високий професіоналізм, досягнуті успіхи в науково-педагогічній діяльності, 2015 р.
  • Почесна грамота КНТЕУ за підготовку збірної команди КНТЕУ з бадмінтону (1 місце на першості вузів м. Києва).
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ
  • Программа стажування в вертибрально-оздоровчому центрі Євмінова березень 2017 р.
  • Программа стажування в вертибрально-оздоровчому центрі Євмінова квітень 2010 р.
ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ
  • Виконання обов’язків наставника академічних груп ФРГТБ з 2003 р.
  • Виконання обов’язків профорієнтатора в середніх навчальних закладах м. Києва з 2009 р.
ХОБІ

Подорожі, музика, театр.