Кафедра фізичної культури та спорту

фізичної культури та спорту

МІРОШНИЧЕНКО ОЛЕНА ЛЕОНІДІВНА

ст.викладач кафедри фізичної культури
Майстер спорту СРСР з академічного веслування

e-mail: o.miroshnychenko@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

ORCID

Researcher

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

теорія і методика фізичного виховання, оздоровча фізична культура, спортивна реабілітація, фізична реабілітація, туризм

ДИСЦИПЛІНИ

“Фізичне виховання”. Загальна фізична культура. “Фізичне виховання”. Фізична реабілітація.

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

Викладач фізичного виховання-тренер. Київський державний інститут фізичної культури, 1985 рік. Диплом НВ  808757 від  30.06.1985 р.

ДОСВІД РОБОТИ
  • Ст. викладач кафедри фізичної культури Київськго національного торговельно-економічного університету з 2000 р. до цього часу.
  • Ст. викладач кафедри фізичної культури Київськго державного національного торговельно-економічного університету з 1999 р. по 2000 р.
  • Інструктор з лікувальної фізкультури, Головний клінічний госпіталь Міністерства оборони України з 1994 р. по 1999 р.
ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

Методичні рекомендації до практичних занять з фізичного виховання студентів, методичні рекомендації для самостійної роботи з фізичного виховання для студентів, тези науково-практичних конференцій.

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ
  • Почесна грамота КНТЕУ за сумлінну працю, високий професіоналізм, досягнуті успіхи в науково-педагогічній діяльності, 2015 р.
  • Почесна грамота КНТЕУ за підготовку збірної команди КНТЕУ з бадмінтону (1 місце на першості вузів м. Києва).
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ
  • Программа стажування в вертибрально-оздоровчому центрі Євмінова березень 2017 р.
  • Программа стажування в вертибрально-оздоровчому центрі Євмінова квітень 2010 р.
ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ
  • Виконання обов’язків наставника академічних груп ФРГТБ з 2003 р.
  • Виконання обов’язків профорієнтатора в середніх навчальних закладах м. Києва з 2009 р.
ХОБІ

Подорожі, музика, театр.