Кафедра сучасних європейських мов

Жеронкіна Олена Леонідівна

сучасних європейських мов

ЖЕРОНКІНА ОЛЕНА ЛЕОНІДІВНА

старший викладач кафедри сучасних європейських мов

e-mail: o.zheronkina@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ інтерактивні методи навчання

ДИСЦИПЛІНИ «Іноземна мова за професійним спрямуванням»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

філолог,  викладач французької мови та літератури, англійської мови. перекладач (ОС «спеціаліст») Харківськиї державний університет ім. О.М. Горького (нині Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна),1989 р.

ДОСВІД РОБОТИ

Старший викладач кафедри сучасних європейських мов Київського національного торговельно-економічного університету з 2021 р. до цього часу

Викладач кафедри іноземних мов та прикладної лінгвістики, Національного авіаційного університету, 2020-2021 р.р.

Викладач кафедри іноземних  мов професійного спрямування,  Національного авіаційного університету, 2018-2020 р.р.

Старший викладач кафедри англійської мови професійного спрямування, Київського державного університету інфраструктури та технологій,  2017-2018 р.р.

Старший викладач кафедри сучасних європейських мов Київського національного торговельно-економічного університету, 2013 -2017 р.р.

Викладач викладач кафедри сучасних європейських мов Київського національного торговельно-економічного університету, 1994-2012 р.р.

Вчитель французької мови Сальківської СШ, смт. Салькове Гайворонського району Кіровоградської області, 1989-1994 р.р

ОСНОВНІ
ПУБЛІКАЦІЇ
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ
  • IV Міжнародна програми підвищення кваліфікації керівників закладів освіти і науки, а також педагогічних та науково-педагогічних працівників “МІЖНАРОДНЕ ЛІДЕРСТВО В XXI СТОЛІТТІ: ОСВІТА, НАУКА, КУЛЬТУРА, СПОРТ, ТЕХНОЛОГІЇ, УПРАВЛІННЯ ТА МІЖНАРОДНИЙ РОЗВИТОК” , The International Historical Biographical Institute (Dubai ¬ - New York - Rome - Burgas - Jerusalem – Beijing, березень-квітень 2022
  • Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана, кафедра міжнародної економіки, 2015 р
ХОБІ

Фотографія, музика, подорожі, сучасне мистецтво.

23.02.2021
остання редакція 05.12.2023