logo
Кафедра статистики та економетрії
Кафедра статистики та економетрії
logo
Кафедра статистики та економетрії
img

Рязанцева Валентина Василівна

статистики та економетрії

РЯЗАНЦЕВА ВАЛЕНТИНА ВАСИЛІВНА

кандидат фізико-математичних наук, доцент
доцент кафедри статистики та економетрії

 

e-mail: v.ryazantseva@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

Google Scholar
 

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ економетричне моделювання, методи статистичного аналізу, бізнес-аналітика
 
ДИСЦИПЛІНИ «Економетрія», «Статистика», «Теорія ймовірностей та математична статистика»
 
АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

доцент кафедри статистики та економетрії Київського національного торговельно-економічного університету МОН України з 1999 р.
 

кандидат фізико-математичних наук, спеціальність 01.01.05 – теорія ймовірностей та математична статистика, тема дисертаційної роботи «Дослідження розкладань та аналітичних властивостей випадкових процесів субгауссовського типу в просторах Орліча», 1990 р.
 

ДОСВІД РОБОТИ

доцент кафедри статистики та економетрії Київського національного торговельно-економічного університету МОН України з 1999 р. до цього часу
 

заступник декана факультету фінансів та банківської справи Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2009– 2014 рр.
 

доцент кафедри військової кібернетики Київського інституту Сухопутних військ, 1994 – 1998 рр.
 

інженер кафедри теорії ймовірнос  тей та математичної статистики  КДУ імені Т. Г. Шевченка, 1982 – 1993 рр.
 

ОСНОВНІ
ПУБЛІКАЦІЇ
Публікації
НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Нагрудний знак Міністерства освіти і науки України «Відмінник освіти», 2020 р.
 

Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за сумлінну працю, високий професіоналізм, досягнуті успіхи в науково-педагогічній діяльності, 2019 р.
 

Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за сумлінну і плідну працю, 2017 р.
 

Почесна грамота  Міністерства освіти і науки України за багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів, плідну науково-педагогічну діяльність. 2006 р.
 

Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за багаторічну плідну працю, вагомий внесок в освітянську сферу, 2010 р.
 

Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за вагомий внесок у розвиток вищої освіти, високий рівень педагогічної діяльності, 2009 р.
 

Почесна грамота Київського, міського голови за вагомий особистий внесок у виховну роботу зі студентами, активну участь в процесі реформування організації та змісту вищої освіти та активну громадську діяльність, 2005 р.
 

Почесна грамота Деснянської районної у м. Києві ради, Деснянської районної у м. Києві державної адміністрації за значний особистий внесок  в соціальний розвиток Деснянського району, довголітню працю по вихованню та навчанню студентів, високу майстерність в професійній діяльності, 2004 р.
 

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

стажування у Київському національному університет імені Тараса  Шевченка, 2017 р.
 

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

Внутрішній аудитор системи управління якістю  за ДСТУ ІSO 9001, з 2009 р. до цього часу
 

ХОБІ художня література, мистецтво, подорожі

23.02.2021
433884
62
остання редакція 23.02.2021
433884