Кафедра сучасних європейських мов
Кафедра сучасних європейських мов

Онлайн-дискусія: «Is Digital Detox a Fact or Fiction?»

сучасних європейських мов

У процесі викладання навчальної дисципліни «Іноземна мова за професійним спрямуванням» для активізації навчально-пізнавальної діяльності студентів Київського національного торговельно-економічного університету застосовуються активні та інтерактивні навчальні технології, серед яких: дискусії та презентації.

1 березня 2021 року в рамках проведення ZOOM-дискусії на тему «Is Digital Detox a Fact or Fiction?» учасниками заходу було проаналізовано результати онлайн-опитування 176 студентів КНТЕУ щодо використання соціальних мереж упродовж навчання.

Дякуємо спікерам онлайн-дискусії Пелешок Ользі та Ткаченко Катерині (ФТМ 2-15) за науковий підхід до проблеми, об’єктивність, достовірність та творчість!

Модератори зустрічі Шумейко Наталя Вікторівна (Candidate of Pedagogical Sciences) та Нипадимка Алла Сергіївна (PhD in Humanitarian Sciences. Philology) вдячні всім студентам за активність, ініціативність та прагнення до знань!

остання редакція 03.03.2021