Кафедра сучасних європейських мов

Шумейко Наталя Вікторівна

сучасних європейських мов

ШУМЕЙКО НАТАЛЯ ВІКТОРІВНА

кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри сучасних європейських мов

e-mail: n.shumeiko@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

ResearcherID

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ викладання іноземної мови професійного спрямування, порівняльна професійна педагогіка, використання IT-технологій у навчальному процесі

ДИСЦИПЛІНИ «Іноземна мова за професійним спрямуванням»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

кандидат педагогічних наук, 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти, тема дисертації: «Професійна іншомовна підготовка майбутніх фахівців гуманітарного профілю в університетах Словаччини», 2017 р.

ДОСВІД РОБОТИ

старший викладач кафедри сучасних європейських мов Київського національного торговельно-економічного університету, з 2018 р. до цього часу

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ
Збірники
  1. Шумейко Н. В. Іноземна мова за професійним спрямуванням (англійська) / збірник текстів та завдань для самостійної роботи студентів», 07 «Управління та адміністрування», 075 «Маркетинг», освітній ступінь «Бакалавр» / Н. В. Шумейко (у співавторстві) // Київ, КНТЕУ. – 2021 р.
  2. Шумейко Н. В. Іноземна мова за професійним спрямуванням (англійська) / збірник завдань з граматики: 07 «Управління та адміністрування»; 073 «Менеджмент»; спеціалізація «Управління бізнесом»; освітній ступінь «Бакалавр» / Н. В. Шумейко // Київ, КНТЕУ. – 2019 р.
  3. Шумейко Н. В. Іноземна мова за професійним спрямуванням (англійська) / збірник лексичних/граматичних тестів: 07 «Управління та адміністрування»; 073 «Менеджмент»; спеціалізації «Управління бізнесом» та «Менеджмент персоналу (HR Management)» / Н. В. Шумейко // Київ, КНТЕУ. – 2019 р.
  4. Шумейко Н. В., Нипадимка А. С. Іноземна мова за професійним спрямуванням (англійська) / збірник завдань для самостійної роботи. ОС «бакалавр». Спеціальність – 122 «Комп’ютерні науки» / А. С. Нипадимка, Н. В. Шумейко // Київ, КНТЕУ. – 2019 р.
НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ Подяка Економічного університету в Братиславі, 2019 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

сертифіковане науково-педагогічне стажування на тему "Організація освітнього процесу в галузі філологічних наук в Україні та країнах ЄС" в державному університеті Італії Ка' Фоскарі (Università Ca' Foscari, Venezia) в обсязі 180 годин, 2020 р.

стажування в Державному вищому навчальному закладі Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана, 2019 р.

навчання за програмою підвищення кваліфікації «Методика навчання перекладу» в Київському національному лінгвістичному університеті, 2017 р.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

Редакційна колегія збірника матеріалів IV Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції іноземними мовами "The Science of the XXI Century: Challenges of the Contemporaneity", КНТЕУ, 2021 р.

Підготовка та проведення IV Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції іноземними мовами "The Science of the XXI Century: Challenges of the Contemporaneity",  КНТЕУ, 2021 р.

Модератор англомовних онлайн-заходів з науково-дослідної роботи та інноваційної діяльності студентів, з 2020 р. до цього часу

Редактор сторінки кафедри сучасних європейських мов на головному сайті Київського національного торговельно-економічного університету, з 2020 р. до цього часу

Адміністратор і редактор Telegram-каналу кафедри сучасних європейських мов Київського національного торговельно-економічного університету, з 2020 р. до цього часу

ХОБІ сучасна література