Кафедра сучасних європейських мов

Федорова Людмила Миколаївна

сучасних європейських мов

ФЕДОРОВА ЛЮДМИЛА МИКОЛАЇВНА

викладач кафедри сучасних європейських мов

e-mail: l.fedorova@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

Google Академія
ResearcherID

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ формування мовної професійної компетенції студентів економічних та юридичних спеціальностей,  мова засобів масової інформації та реклами, сучасна українська література

ДИСЦИПЛІНИ «Вступ до мовознавства», «Українська мова (за професійним спрямуванням)», «Сучасна українська література», «Українська література і фольклор», «Практична стилістика»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури (ОС «спеціаліст»), Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди, 2000 р.

ДОСВІД РОБОТИ

викладач кафедри сучасних європейських мов Київського національного торговельно-економічного університету МОН України з 2011 р.  до цього часу

методист 1-ї категорії Центру іноземної ділової мови Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2000 – 2011 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ
Навчальні посібники
Статті у фахових виданнях, матеріали конференцій
НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Подяка Київського міського голови за вагомий особистий внесок у розвиток національної культури, мови і писемності, високий професіоналізм та з нагоди дня української писемності та мови, 2006 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Стажування  в ДВНЗ КНЕУ ім. В. Гетьмана на кафедрі бізнес-лінгвістики (2014, 2019 р.)

ХОБІ художня література, театр

остання редакція 01.04.2022