Кафедра сучасних європейських мов

Костенко Ольга Юріївна

сучасних європейських мов

КОСТЕНКО ОЛЬГА ЮРІЇВНА

викладач кафедри сучасних європейських мов

e-mail: o.kostenko@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

Google Академія
Web of Science

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ інтерактивне навчання, новітні методи педагогічної взаємодії

ДИСЦИПЛІНИ «Іноземна мова за професійним спрямуван (англійська)»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

викладач кафедри сучасних європейських мов, 2017 р.

ДОСВІД РОБОТИ

викладач кафедри сучасних європейських мов Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2017 р. до цього часу

викладач кафедри сучасних європейських мов Національного університету державної податкової служби України, 2009-2017 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ
НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за сумлінну і плідну працю, 2020 р.

Лист подяки Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за сумлінну працю,високий професіоналізм та досягнуті успіхи в науково-педагогічній діяльності,  2018 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Проходила стажування в Київському національному економічному університеті 2018 р.

ХОБІ подорожі, інтелектуальні ігри, сучасна література

остання редакція 05.12.2023