Кафедра сучасних європейських мов

Рудешко Євгенія Василівна

сучасних європейських мов

РУДЕШКО ЄВГЕНІЯ ВАСИЛІВНА

старший викладач кафедри сучасних європейських мов

e-mail: e.rudeshko@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

Google Академія

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ методика викладання іноземних мов

ДИСЦИПЛІНИ «Іноземна мова за професійним спрямуванням (англійська)»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

закінчила Київський національний лінгвістичний університет   (у минулому Київський державний педагогічний інститут іноземних мов) у 1988 р. за спеціальністю «іноземні мови (англійська та французька)»

ДОСВІД РОБОТИ

старший викладач кафедри сучасних європейських мов Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 1994 р. до цього часу

викладач  кафедри іноземних мов Київського державного торговельно-економічного університету, 1991-1994 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ
НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ
  • Лист-подяка Київського національного торговельно-економічного університету, 2021 р.
  • Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету, 2021 р.
  • Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за сумлінну та плідну працю у підготовці висококваліфікованих кадрів, 2012 р.
  • Подяка за активну участь в роботі студентської наукової конференції, 1999 р.
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Підвищення  кваліфікації   в  КНЕУ  ім. В. Гетьмана на кафедрі іноземних мов фінансово – економічного факультету та факультету зовнішньої економіки та менеджменту, 2016 р.

Стажування в університеті Центральної Англії  (м. Бірмінгем, Великобританія), 1997 р.

Навчання в Афінському університеті (м. Афіни, Греція) з отриманням сертифікату, 2000-2001 рр.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

Відповідальна за методичну роботу на  кафедрі сучасних  європейських  мов, з 2000 р. до цього часу

Відповідальна за організацію та проведення в університеті студентських олімпіад з іноземних мов, 1993-2017 рр.

Відповідальна за організацію і ведення студентської науково-дослідної роботи на кафедрі (організація і проведення конференцій та круглих столів), 1993-2016 рр.

ХОБІ музика, мистецтво, дизайн

остання редакція 05.12.2023