Кафедра сучасних європейських мов
Кафедра сучасних європейських мов

Наукові здобутки студентки КНТЕУ на міжнародному рівні

сучасних європейських мов

Вивчаючи англійську у КНТЕУ, студенти спілкуються професійною іноземною мовою зі своєї спеціальності на практичних заняттях, слухають подкасти.

Саме це дозволило студентці Гудим Анастасії (ФТМ 3-5) написати тези англійською мовою для виступу на IV Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції "Наука ХХІ століття: виклики сьогодення", а згодом і взяти участь у міжнародній науково-практичній конференції «Philological sciences, intercultural communication and translation studies: an experienceand challenges» , м. Ченстохова, Республіка Польща та отримати сертифікат (науковий керівник: доктор філософії з галузі "Гуманітарні науки. Філологія", доцент кафедри сучасних європейських мов Нипадимка А. С.)

Вітаємо! Бажаємо успіхів у навчанні, нових наукових досягнень!

26.09.2021
остання редакція 26.09.2021