Кафедра психології

Юник Іван Дмитрович

доктор педагогічних наук, доцент

E-mail: idyunyk@gmail.com

Є акаунт у соціальній мережі «Facebook»

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА      Scopus   Web of Science  ResearcherID   Google Scholar ORCID

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ: психологія брендингу; когнітивні процеси особистості; впровадження психологічних програм розвитку особистісного потенціалу, лідерських якостей, стресоростійкості, комунікативних умінь та навичок тощо.

ДИСЦИПЛІНИ: “Психологія торгівлі”, “Психологія реклами”, “Психологія”.

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ:

• Кандидат педагогічних наук, Київський національний лінгвістичний університет, 2016, тема дисертації: «Формування фахових когнітивних умінь перекладачів у процесі професійної підготовки».

ДОСВІД РОБОТИ:

• Доцент кафедри психології Київського національного торговельного-університету, з 2021 р.
  • Докторант Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова, 2019–2021 рр.
  • Доцент кафедри психології, Київський національний торговельно-економічний університет, 2017–2019 рр.
  • Доцент Українсько-Арабського інституту міжнародних відносин та лінгвістики імені Аверроеса, Президентський університет Міжрегіональної академії управління персоналом, 2016–2017 рр.
  • Старший викладач Українсько-Арабського інституту міжнародних відносин та лінгвістики імені Аверроеса, Президентський університет Міжрегіональної академії управління персоналом, 2014–2016 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ: СПИСОК

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ:

• Подяка від Atlantic Express Corporation за відмінну організацію виходу на український ринок, 2019.
  • Вдячність за просування науки, Українсько-Арабський інститут міжнародних відносин та лінгвістики імені Аверроеса, Президентський університет Міжрегіональної академії управління персоналом, 2016.
  • Подяка від Військового інституту КНУ ім. Т. Г. Шевченка за активну участь у виданні "Вісника Київського національного університету імені Тараса Шевченка" (категорія Б).

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ:

• Навчання в докторантурі НПУ ім. М. П. Драгоманова, 2019–2021 рр.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ:

• Член редакційної колегії наукового журналу "Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка (військово-спеціальні науки)", категорія Б, ISSN: 2415-3699.
  • Рецензент журналу, який індексується міжнародною наукометричною базою Web of Science: “Journal of History Culture and Art Research” (Karabuk University, Turkey) ISSN: 2147-0626.
  • Брендолог, консультант з питань виходу на український ринок компаній США та Канади.

ХОБІ: полювання.

17.10.2021