Кафедра статистики та економетрії

Антонюк Олександр Андрійович

статистики та економетрії

АНТОНЮК ОЛЕКСАНДР АНДРІЙОВИЧ

Старший викладач кафедри статистики та економетрії

e-mail: a.antonyuk@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

ResearcherID

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

аналіз питання ефективності діяльності банків і банківської системи в цілому на основі сучасних статистичних та економіко-математичних методів.

ДИСЦИПЛІНИ  "Статистика", "Статистика ринку товарів та послуг", "Економетрія"
АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

старший викладач кафедри статистики та економетрії, 2006 р.

асистент кафедри статистики та економетрії, 1998 р.

Математик. Викладач. (ОС «спеціаліст»), Київський державний університет імені Тараса Шевченка, 1995 р.

ДОСВІД РОБОТИ

старший викладач кафедри статистики та економетрії Державного торговельно-економічного університету  з 2006 р. до цього часу.

асистент кафедри статистики та економетрії Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 1998 – 2006 рр.

заступник декана факультету фінансів та обліку Державного торговельно-економічного університету  з 2020 до цього часу.

заступник декана факультету фінансів та банківської справи Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2008 – 2020 рр.

заступник декана факультету банківської справи Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2006 – 2008 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ
НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету за сумлінну працю, високий професіоналізм, досягнуті успіхи в науково-педагогічній діяльності та з нагоди Дня працівника освіти, 2020 р.

Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету за високі досягнення, значний особистий внесок у науково-педагогічну діяльність та  з нагоди Дня працівника освіти, 2015 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

стажування у Національній академії статистики, обліку та аудиту Держаної служби статистики, 2015 р.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

ХОБІ  історія, документальні фільми.

остання редакція 04.04.2024