Всеукраїнській семінар-практикум
фізичної культури, спорту та реабілітації
За програмою Всеукраїнського семінару-практикуму: Цифрова майстерня «Організація освітнього процесу з використанням цифрових інструментів» для фахівців освітньої галузі «Фізична культура». Результати досягнути: удосконалено професійні компетентності: здоров’язбережувальна, рефлексивна, громадянська, соціально-культурна, здатність до навчання протягом життя, діяльнісний підхід, цифрова компетентність. Набуто: теоретико-практичні знання та практичні навички для вчителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти. Загальна кількість годин: 3 години / 0,1 кредиту ЄКТС, Сертифікат № ФК-1783. Курси підвищення кваліфікації пройшла старший викладач кафедри Дембіцька О.А.
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)