logo
ДЕРЖАВНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ / КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ДЕРЖАВНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ / КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
logo
ДЕРЖАВНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ / КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
img

Заходи

Advocacy of European Rules of Competition

Конкуренція – екстраблаго… коли вона добросовісна. Крістін Латі

07 квітня 2023

ТРЕТІЙ МОДУЛЬ ПРОЄКТУ ЖАНА МОНЕ «АДВОКАТУВАННЯ ЄВРОПЕЙСЬКИХ ПРАВИЛ КОНКУРЕНЦІЇ»

03-07 квітня 2023 року в ДТЕУ відбувся Третій модуль Проєкту Жана Моне «Адвокатування Європейських правил конкуренції», в якому взяло участь 45 слухачів з числа академічної спільноти, державних службовців, а також представників малого бізнесу. Враховуючі онлайн формат проведення заходу до модулю долучилися представники різних регіонів України – Львів, Київ, Харків, Черкаси, Івано-Франківськ тощо.  

Реалізація чергового етапу проєкту є ще одним кроком на шляху розвитку культури конкуренції для підвищення якісного ділового співробітництва між Україною та ЄС. 

Дякуємо всім за плідну і конструктивну дискусію, позитивні відгуки!

14 жовтня 2022

ДРУГИЙ МОДУЛЬ ПРОЄКТУ ЖАНА МОНЕ «АДВОКАТУВАННЯ ЄВРОПЕЙСЬКИХ ПРАВИЛ КОНКУРЕНЦІЇ»

10-14 жовтня 2022 року в ДТЕУ відбувся Другий модуль Проєкта Жана Моне «Адвокатування Європейських правил конкуренції», в якому взяло участь 37 слухачів з числа академічної спільноти, державних службовців, а також представників малого та середнього бізнесу. Слід відзначити, що до модулю долучилися представники різних регіонів України – Львів, Одеса, Київ, Житомир, Івано-Франківськ тощо.

У своїх відгуках слухачі надали високу оцінку (4,8 з 5) практичній значущість і корисності отриманих знань  для професійного розвитку, висловили побажання щодо покращення інтерактивної складової навчанняСподіваємося що третій модуль вже зможемо провести в офлайн форматі. 

22 липня 2022

ПЕРШИЙ МОДУЛЬ ПРОЄКТУ ЖАНА МОНЕ «АДВОКАТУВАННЯ ЄВРОПЕЙСЬКИХ ПРАВИЛ КОНКУРЕНЦІЇ»

18-22 липня 2022 року в ДТЕУ пройшов Перший модуль Проєкту Жана Моне «Адвокатування Європейських правил конкуренції», в якому взяло участь 40 слухачів з числа академічної спільноти та державних службовців. Серед останніх – представники Офісу Президента України, Антимонопольного комітету України, Міністерства економіки України, Національного агентства з питань запобігання корупції. Слід відзначити широку географію учасників, що долучилися до модулю з різних регіонів України – Львова, Дніпра, Запоріжжя, Одеси, Вінниці, Києва, Ужгорода, Харкова, Кривого Рогу, Івано-Франківська, Рівного, Тернополя тощо. 

40 год. активної дискусії щодо змісту та особливостей застосування європейських правил конкуренції у країнах ЄС та Україні, що є кандидатом на вступ до ЄС, дозволили сформувати у слухачів комплекс знань та умінь, достатніх для правильної кваліфікації конкурентних практик за правилами ЄС, поглибити їх конкурентну культуру. 

У своїх відгуках на курс слухачі високо оцінили (4,8 з 5) його практичну значущість і корисність для професійного розвитку, висловили зацікавленість у поглибленні своїх знань у сфері конкурентного права та економічного аналізу конкурентних процесів. 

16 липня 2022

ВИМОГИ ДО ЗМІСТУ ТА ОФОРМЛЕННЯ АНАЛІТИЧНОГО ЗВІТУ ЩОДО ПЕРСПЕКТИВ ЗАСТОСУВАННЯ ЄВРОПЕЙСЬКИХ ПРАВИЛ КОНКУРЕНЦІЇ В УКРАЇНІ

/file/MTI0MDE=/8651e5b1162e7062357b1b00de041a14.pdf


 

Advocacy of European Rules of Competition

101047657 – AERC – ERASMUS-JMO-2021-HEI-TCH-RSCH

Duration 2022-2025

31.05.2022
433884
457
остання редакція 21.04.2023
40677