Кафедра сучасних європейських мов
Кафедра сучасних європейських мов

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

сучасних європейських мов

9 липня 2022 року наш університет знову радо відкрив свої двері для гостей - майбутніх студентів, їх батьків, вчителів та всіх, хто завітав до ДТЕУ в «День відкритих дверей». Викладач кафедри сучасних європейських мов Сушко І.А. провела цікаву екскурсію університетом для учнів випускних класів з м. Конотоп (Сумська область). Майбутні абітурієнти відвідали майстер-класи, бібліотеку, музей, ознайомилися з матеріальною та навчальною базою ДТЕУ. Вступники мали можливість скласти уяву не тільки про умови навчання, а й отримали вичерпні відповіді на актуальні питання.

Висловлюємо щиру вдячність всім тим, хто сьогодні завітав до ДТЕУ! Будемо раді бачити вас студентами у згуртованому багатотисячному колективі Державного торговельно-економічного університету.

09.07.2022
остання редакція 09.07.2022