Кафедра сучасних європейських мов
Кафедра сучасних європейських мов

ДЕНЬ ВСТУПНИКА

сучасних європейських мов

Вчора 1 жовтня 2022 року в ДТЕУ відбувся перший день вступника. Багато гостей прийшли за попередньою реєстрацією і мали змогу поспілкуватися з завідувачами кафедр, відповідальним секретарем приймальної комісії, директором центру довузівської підготовки, викладачами, співробітниками, членами приймальної комісії, та студентами нашого університету.

Від кафедри сучасних європейських мов гостей зустрічали і супроводжували викладач кафедри Семідоцька Вікторія Анатоліївна і кандидат педагогічних наук, доцент Борщовецька Валентина Дмитрівна. Майбутні абітурієнти взяли участь в екскурсії по університету, його аудиторіях, лабораторіях, бібліотеці; отримали вичерпну інформацію щодо напрямів та спеціальностей, підготовка за якими здійснюється в ДТЕУ; ознайомилися з правилами набору 2023 року (до речі, відновлюється ЗНО), з можливостями займатися в центрі довузівської підготовки; дізналися про особливості навчального процесу та культурне дозвілля студентів.

01.10.2022
остання редакція 02.10.2022