Опис проєкту

EU Migration Policy

Яка мета проєкту?

Проєкт Jean Monnet “EU Migration policy within hybrid threats” спрямований на дослідження міграційної політики Європейського Союзу, публічний діалог та обговорення, що сприятиме поглибленню знань про процеси європейської інтеграції у сфері міграції серед здобувачів вищої освіти, юристів, державних службовців, науковців та серед громадськості загалом, що сприятиме гармонізації законодавства України та Європейського Союзу в контексті євроінтеграційного вектору України.

Для кого наш проєкт?

●      Для здобувачів вищої освіти

●      Для державних службовців

●      Для представників громадянського суспільства

●      Для науковців та викладачів ЗВО

●      Для внутрішньо переміщених осіб

Які заходи передбачені в межах проєкту?

1. Навчальний курс з міграційної політики Європейського Союзу як вибірковий освітній компонент у ДТЕУ;
  2. Осінні школи з міграційної політики Європейського Союзу;

2.     Видання Посібника із міграційної політики Європейського Союзу;

3.     Конференція для обговорення та формулювання рекомендацій щодо удосконалення правового регулювання міграційної політики;

4.     Постійні оновлення щодо подій та змін законодавства у сфері міграції;

5.     Наукові статті команди проєкту щодо актуальних питань міграційної політики Європейського Союзу та України.

EU MIGRATION POLICY WITHIN HYBRID THREATS

101081717-EUMPHT-ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH