Команда проєкту

EU Migration Policy

Кортукова Тамара

Керівник модулю Jean Monnet “EU Migration policy within hybrid threats”

Доктор філософії у галузі міжнародного права, доцент кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права ДТЕУ, голова студентського наукового клубу “Міжнародне право в дії”.

Токар Володимир

Координатор модулю Jean Monnet “EU Migration policy within hybrid threats”

Доктор економічних наук, професор, професор кафедри інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки ДТЕУ, учасник робочої групи з розробки плану гендерної рівності ДТЕУ на 2022-2024 н.р., керівник тренінгу кафедри Жана Моне «Вплив європейської інтеграції на економічну безпеку держав-членів ЄС», тренер із «Розвитку інновацій та інвестицій в Європейському Союзі» та «Адвокація європейської інтеграції», Тренер програми малих грантів публічної дипломатії 2018-9, проєкт 074-EDU-2019-2 «Повернення додому: розвиток освіти та можливості для жінок ветеранів в бізнесі», сертифікований експерт з проведення гендерно-правової експертизи (Тренінг «Школа для тренерів та тренерок з проведення гендерно-правової експертизи», організований UNWomen в Україні), співзасновник «Гендерної ініціативи для університетів і суспільства», Лауреат стипендії КМУ для молодих вчених, провідний спеціаліст відділу грантових проектів.

Тесленко Наталія

Тренерка модулю Jean Monnet “EU Migration policy within hybrid threats”

Кандидат філологічних наук, доцент кафедри сучасних європейських мов, заступник декана факультету міжнародної торгівлі та права, експерт Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти зі спеціальності 035 – філологія, учасник робочої групи з розробки плану гендерної рівності Державного торговельно-економічного університету на 2022-2024 рр..

EU MIGRATION POLICY WITHIN HYBRID THREA

EU MIGRATION POLICY WITHIN HYBRID THREATS

101081717-EUMPHT-ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH

Project duration: 20

Вінська Оксана

Тренерка модулю Jean Monnet “EU Migration policy within hybrid threats”

Кандидат економічних наук, доцент кафедри європейської економіки і бізнесу, доцент, співзасновниця Ґендерної ініціативи для університетів і суспільства (GENIUS), учасниця проєкту (партнерство DAAD DIES) FLAMINGU: Female Leadership in Academia and Management in Germany and Ukraine, тренерка модулю Жана Моне «Інновації та інвестиційний розвиток Європейського Союзу».

остання редакція 03.04.2023
Кортукова Тамара Олександрівна