Опис проєкту

EU Economic Resilience Policy

.

Проєкт EU Economic resilience policy спрямований на сприяння та просування досліджень у сфері політики економічної стійкості, використання позитивного досвіду Європейського Союзу в цій сфері та підвищення обізнаності про економічну стійкість в українському освітньому, науковому та експертному середовищі.

Для кого наш проєкт?

• Для здобувачів вищої освіти
  • Для підприємців у сфері експортно-імпортних операцій
  • Для державних службовців
  • Для представників громадського та експертного середовища
  • Для науковців і викладачів ЗВО

.

Що заплановано в межах проєкту?

• навчальний курс з політики стійкості економіки країн-членів ЄС як вибірковий освітній компонент у ДТЕУ;
  • видання буклета із стійкості економіки країн-членів ЄС;
  • круглий стіл для обговорення європейської практики підтримки економіки в умовах сучасних викликів і формулювання рекомендацій щодо забезпечення стійкості економіки України;
  • наукові статті команди проєкту щодо актуальних питань стійкості економіки Європейського Союзу та України.

.

В результаті пройденого курсу слухачі отримають знання про антикризові заходи, методи та інструменти державної політики для забезпечення стійкості економіки та навички аналізу політичних рішень урядів країн-членів ЄС щодо підтримки національних економік у відповідь на виклики сучасності.

За результатами підсумкового тестування передбачається отримання слухачами Сертифікатів про успішне проходження курсу (52 год. - 1,7 кредити ЄКТС).

EU Economic Resilience Policy

101083497 — EUERP — ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH