Кафедра сучасних європейських мов
Кафедра сучасних європейських мов

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

сучасних європейських мов

5 листопада 2022 в Державному торговельно-економічному університеті відбувся День відкритих дверей. Старший викладач кафедри сучасних європейських мов Жеронкіна О.Л. провела для гостей екскурсію університетом. Гості відвідали майстер-класи «Про митників серйозно та курйозно», «Digital аудит та аналіз», поспілкувалися з викладачами, представниками деканату ФМТП, прийомної комісії і отримали відповіді на питання щодо умов навчання в університеті, про освітні програми та спеціальності.

Гостям дуже сподобалось сучасне обладнання навчальних аудиторій та лабораторій, VR-studio і SMART-бібліотека. Під час екскурсій гості відвідали сучасні коворкінги та хаби, комп'ютерні класи та спортивні зали універсітету.

остання редакція 08.05.2023