Кафедра сучасних європейських мов
Кафедра сучасних європейських мов

Оголошеннявсі

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ І ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З АНГЛІЙСЬКОЇ ТА НІМЕЦЬКОЇ МОВ!

сучасних європейських мов

Вже традиційно у листопаді кафедра сучасних європейських мов ДТЕУ провела І тур щорічних студентських олімпіад з іноземних мов. Програмою олімпіади було передбачено виконання тестових завдань з граматики, аудіювання, та перевірка умінь спілкуватися в усній формі. Комплекс завдань відповідав рівню В2 Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти. Студенти проявили високий рівень володіння іноземними мовами, широкий кругозір, вміння змістовно спілкуватися на будь-які теми, демонструючи почуття гумору, знання ідіом та висловлювань відомих людей.

За результатами І туру Всеукраїнської студентської олімпіади з англійської мови перемогу здобули:

І місце: Забазна Катерина Андріївна, ФІТ 2-10;
ІІ місце: Лисий Віталій Іванович, ФФО 2-6, Тютюн Анастасія Вікторівна, ФІТ 1-5;
ІІІ місце: Дронь Ангеліна Володимирівна, ФЕМП 1-14, Лагода Дар’я Дмитрівна, ФТМ 2-14, Ліштаба Станіслав Янович, ФТМ 2-20, Яцина Анастасія Глібівна, ФЕМП 1-6.

За результатами І туру Всеукраїнської студентської олімпіади з німецької мови перемогу здобули:

І місце: Забережна Валерія Валеріївна, ФЕМП 4-19;
ІІ місце: Фокіна Олена Ігорівна, ФТМ 2-11;
ІІІ місце: Крамаренко Тетяна Андріївна, ФФО 1-3.

Дякуємо студентам за участь у олімпіаді і щиро вітаємо переможців!

19.11.2022
остання редакція 10.04.2023