Кафедра сучасних європейських мов
Кафедра сучасних європейських мов

СТУДЕНТСЬКИЙ КОНКУРС ДЕКЛАМАЦІЇ НІМЕЦЬКОЇ ПОЕЗІЇ

сучасних європейських мов

Відбувся студентський конкурс декламації німецької поезії «Das Tor zur Sprache öffnen»/«Відчиняємо браму мови». Студенти ДТЕУ декламували поетичні рядки творчого спадку поетів-класиків та сучасних авторів країни, мову якої вони вивчають. Зрештою, йшлося не про «Університет шукає суперзірку» чи щось подібне, а про мову, про поезію, яка, як то кажуть, усе більше відходить у забуття. Кожен знайшов близький для себе твір з плеяди німецьких авторів  і подарував слухачам незабутні враження глибини і елегантної легкості німецької мови, яка не поступається своїм багатством і засобами вираження іншим мовам.
Визначено найкращих декламаторів:
І місце: Фокіна Олена, ФТМ 2-11 («Обидва» Гуго фон Гофманшталь);
2 місце: Крамаренко Тетяна,  ФФО 1-3.2 («Ельф» Генріх Зайдель);
3 місце: Пахальчук Аліна ФФО 2-5.1 (“Очі у великому місті” Курт Тухольський).
Дякуємо всім учасникам і організатору конкурсу Світлані Петрівні  Мамченко, старшому викладачу кафедри сучасних європейських мов!

08.05.2023
остання редакція 08.05.2023