Тренування зі вступниками
фізичної культури, спорту та реабілітації
В межах Дня вступника кафедрою фізичної культури та спорту було проведено відкриті тренування з волейболу, фітнесу та перетягування канату.
Тренування з фітнесу провела випускниця ДТЕУ - Аня Згуровська, сертифікований тренер студії фітнесу YA.STUDIO. Аня запропонувала функціональне тренування та рекомендувала заняття спортом не лише для покращення фізичного стану, а й як засіб подолання стресу та підтримки психологічного здоров'я.
До тренувань долучилися учні випускних класів Київського обласного ліцею фізичної культури та спорту, Криворізького обласного ліцею-інтернату "Колія" та Красилівського ліцею Калинівської селищної ради.
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)