Зустріч студентів спеціальності 017 "Фізична культура і спорт" зі стейкхолдером
фізичної культури, спорту та реабілітації
Здобувачі освіти І курсу спеціальності 017 "Фізична культура і спорт" освітньо-професійної програми «Спортивний менеджмент» почали навчальний рік з інавгурації та екскурсій. Частина яких відбувалась у стінах Аlma mater. Сучасне облаштування аудиторій та спортивних локації університету мотивуватиме майбутніх професіоналів на освітні, наукові та спортивні здобутки.
Після урочистостей в університеті студенти у супроводі завідвача кафедри Гамова В'ячеслава Георгійовича відвідали Яхт-клуб «Фрегат», де відбулося перше зайомство з майбутньою професію. Стейкхолдер освітньої програми "Спортивний менеджмент" к.п.н., доцент Боканичев Олександр Вікторович, майстер спорту та заслужений тренер України. Він розповів про організацію роботи клубу та особливості взаємодії з клієнтами. Майбутні бакалаври фізичної культури і спорту познайомились із влаштуванням спортивно-рекреаційної зони клубу та дізналися багато професійних лайфхаків.
Тільки вперед! ОСВІТА! РОЗВИТОК! ПРОФЕСІЯ! Разом до ПЕРЕМОГИ!
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)