Кафедра сучасних європейських мов
Кафедра сучасних європейських мов

ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ В ФОРМАТІ ПОЛІТИЧНИХ ДЕБАТІВ

сучасних європейських мов

12 жовтня 2023 року відбулося захоплююче відкрите практичне заняття для студентів 2 курсу 13 групи факультету міжнародної торгівлі і права, освітньої програми "Міжнародні відносини та економічна дипломатія". Доцент кафедри сучасних європейських мов, Олег Миколайович Ножовнік, разом із старшим викладачем Олегом Аннатолійовичем Зацерковним, провели  заняття  у форматі політичних дебатів на тему "Глобалізація крізь погляд Жака Фреско: Оптимістичні та песимістичні прогнози".

На цьому занятті студенти розглядали різноманітні аспекти глобалізації через призму поглядів видатного футуролога Жака Фреско, розробника "Проєкта Венера". Проєкт «Венера» – це модель світу, яким управляють інженери, а не політики. На цьому занятті студенти вивчали оптимістичні та песимістичні сценарії щодо майбутнього глобалізації та активно обговорювали їх.

Викладачі презентували цікавий та пізнавальний навчальний досвід, який може надихнути студентів на вивчення актуальних фахових питань та самовдосконалення.

остання редакція 17.11.2023