Опис проєкту

Європейська інтеграція України в системі управління публічними фінансами

Проєкт спрямований на розкриття теоретичних та практичних питань євроінтеграційного розвитку України у сфері модернізації управління публічними фінансами та проведення фіскальних реформ. Мета проєкту – підвищити рівень теоретичної та практичної підготовки студентів, поширити прогресивний досвід ЄС в контексті удосконалення функціонування публічних фінансів, та сформувати систему знань, спрямовану на удосконалення механізмів європейської інтеграції України в системі управління публічними фінансами.

Для кого наш проєкт?

• студенти економічних та неекономічних спеціальностей закладів вищої освіти України

Що заплановано в рамках проєкту?

1. Курс наукових семінарів «Європейська інтеграція України у системі управління публічними фінансами»
  2. Круглий стіл «Трансформація фіскального простору України в умовах європейської інтеграції»
  3. Круглий стіл «Фінансові детермінанти європейської політики суспільного розвитку»
  4. Круглий стіл «Фінансова підтримка України як складова європейської міжнародної безпекової політики»