Європейська інтеграція України в системі управління публічними фінансами

ВІДКРИТО РЕЄСТРАЦІЮ ДЛЯ УЧАСТІ В ПЕРШОМУ ТА ДРУГОМУ МОДУЛЯХ ПРОЄКТУ «ЄВРОПЕЙСЬКА ІНТЕГРАЦІЯ УКРАЇНИ В СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ ПУБЛІЧНИМИ ФІНАНСАМИ»

Державний торговельно-економічний університет запрошує 19 лютого - 07 березня 2024 р. до участі в онлайн-тренінгу «Європейська інтеграція України в системі управління публічними фінансами». Модуль спрямований на розкриття теоретичних та практичних питань євроінтеграційного розвитку України у сфері модернізації управління публічними фінансами та проведення фіскальних реформ.

Онлайн-тренінг реалізується  в межах проєкту Жан Моне 101126455 - EUPFM4UA - ERASMUS-JMO-2023-HEI-TCH-RSCH. Програма кожного модуля розрахована на 56 год і передбачає отримання сертифіката. Формат проведення тренінгів дистанційний на платформі Zoom.

Для участі в тренінгах просимо зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/dfGq4ohoj2fzoa3i8

Реєстрація відкрита включно до 16 лютого 2024 р.

остання редакція 08.02.2024