Кафедра сучасних європейських мов
Кафедра сучасних європейських мов

ОНЛЙН-ЗУСТРІЧ З УНІВЕРСИТЕТОМ ВІТОВТА ВЕЛИКОГО

сучасних європейських мов

7 грудня старшим викладачем кафедри сучасних європейських мов ДТЕУ Зацерковним О.А. та директором інституту  іноземних мов Університету Вітовта Великого (Каунас, Литва), доктором Тересе Рінгалієне було проведено онлайн-заняття з англійської мови на тему "Різдво, традиції та звичаї в Україні та світі". На занятті були присутні студенти факультету міжнародної торгівлі та права, які навчаються за освітніми програмами "Міжнародна економіка", "Міжнародні відносини та економічна дипломатія" та студенти університету Вітовта Великого з Кенії, Колумбії та Казахстану. На занятті у формі дискусії були обговорені традиції та звичаї святкування Різдва, студенти мали можливість у дружній атмосфері поспілкуватися на різні теми, пов'язані з культурою країн їх проживання. Під час зустрічі були використані інтерактивні програми Wordwall та Padlet. Захід був організований та проведений у рамках підготовки до спільного проєкту між двома закладами вищої освіти.

остання редакція 13.12.2023