Підсумки змагань з футзалу в рамках Спартакіади ДТЕУ
фізичної культури, спорту та реабілітації
В продовження Спартакіади ДТЕУ пліч-о-пліч з волейболом пройшли змагання з футзалу. Участь в яких прийняли команди всіх факультетів зігравши за коловою системою в період 20-30 листопада.
Доля першого місця вирішувалася в заключній зустрічі змагань, коли зустрілися команди ФТМ та ФРГТБ. Перемогу виборола команда ФТМ не програвши жодного матчу. Переможці обіграли команду ФРГТБ, яка стала бронзовими призерами змагань. А друге місце справедливо посіла команда ФЕМП, яка і була основним конкурентом команди ФТМ на п’єдесталі.
Гравці показали високий рівень підготовки, а команди своїх факультетів палко підтримували вболівальники.
Вітаємо переможців та призерів змагань!
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)