Кафедра сучасних європейських мов
Кафедра сучасних європейських мов

Оголошеннявсі

СТУДЕНТСЬКИЙ КОНКУРС ДЕКЛАМАЦІЇ НІМЕЦЬКОЇ ПОЕЗІЇ «DAS TOR ZUR SPRACHE ÖFFNEN» «ВІДЧИНЯЄМО БРАМУ МОВИ»

сучасних європейських мов

20 квітня 2024 року  в рамках тижня факультету на кафедрі сучасних європейських мов відбувся студентський конкурс декламації німецької поезії «Das Tor zur Sprache öffnen» («Відчиняємо браму мови»). До участі в ньому долучилися студенти ДТЕУ,  які виявляють жвавий інтерес до вивчення німецької мови та мріяли спробувати свої сили на ниві декламаторського мистецтва. Учасники конкурсу підготували поетичні рядочки творчого спадку поетів-класиків та сучасних авторів німецькою мовою. Студенти успішно впоралися з цим завданням, продемонструвавши не тільки навички вільного володіння мовою, а й уміння майстерно декламувати вірші. Журі відзначило високу виконавську майстерність всіх учасників і визначило переможців конкурсу. Ними стали:

І місце: Білоножко Анна, факультет міжнародної торгівлі та права, курс 1, група 1з;

ІІ місце: Чернов Олександр, факультет міжнародної торгівлі та права, курс 1, група 21;

ІІІ місце: Головко Єлизавета, факультет міжнародної торгівлі та права, курс 3, група 19.

Творчий задум талановиті студенти успішно реалізували спільно з організатором і модератором конкурсу Мамченко Світланою Петрівною, старшим викладачем кафедри сучасних європейських мов факультету міжнародної торгівлі та права.

Дякуємо всім учасникам конкурсу і пані Світлані за приємні враження, подаровані святом поетичного слова!

остання редакція 21.04.2024