Кафедра фізичної культури, спорту та реабілітації
Кафедра фізичної культури, спорту та реабілітації

Спартакіада з черлідингу

фізичної культури, спорту та реабілітації

Яскравим завершенням Спартакіади ДТЕУ стали змагання з черлідингу, які відбулися 22 травня 2024 року. Старт спортивному дійству дав Ректор Державного торговельно-економічного університету - Анатолій Антонович Мазаракі.

За правилами змагань команди мали підготувати програми, які включали обов'язкові елементи, такі як стрибки, махи та піруети. Оцінювалася техніка виконання спортивних елементів, синхронність, хореографія та загальне враження.

Виступи оцінювала професійна суддівська колегія:

Анна Корінець - чемпіонка світу та Європи, майстер спорту міжнародного класу, головний тренер клубу Academy Angales Ukraine, 1 суддівська категорія;

Анна Скляр - багаторазова чемпіонка України, учасниця чемпіонату світу, тренер клубу Junior Sport, 1 суддівська категорія;

Андрєєва Наталія - майстер спорту з художньої гімнастики, тренер "Школи Дерюгіних".

За підсумками змагань переможцями стала команда ФТМ, друге місце пісіла команда ФМТП, а бронзу отримали ФФО.

Команди показали прекрасні постановки, відпрацьовані спортивні елементи, чудове поєднання різних музичних стилів та синхронність виконання, а також вразили енергійністю та харизмою.

Черлідинг набуває все більшої популярності в Україні та дуже полюбився студентками ДТЕУ. На базі університету створено дві команди - "Kyiv Cheerleading Team" та "Kolibri Cheer", які є переможцями та призерами всеукраїнських змаганнях. Вони представили свої показові виступи та вразили глядачів своїм рівнем підготовки.

Змагання пройшли в неймовірній атмосфері підтримки вболівальників - емоційно, феєрично, гучно та з неймовірним запалом.

Вітаємо переможців та призерів змагань!

26.05.2024
остання редакція 26.05.2024