Кафедра фізичної культури, спорту та реабілітації
Кафедра фізичної культури, спорту та реабілітації

Всеукраїнська студентська наукова конференція «Подорожі. Культура. Спорт: тренди інноваційного розвитку»

фізичної культури, спорту та реабілітації

У рамках Всеукраїнської студентської наукової конференції «Подорожі. Культура. Спорт: тренди інноваційного розвитку» 28 травня у змішаному режимі на кафедрі фізичної культури, спорту та реабілітації ДТЕУ відбулись секційні засідання.
              На секції "Спортивний менеджмент: тенденції та виклики" були представлені наступні  доповіді:

1. «ДІДЖИТАЛІЗАЦІЇ УПРАВЛІНСЬКИХ ПРОЦЕСІВ СІЕРИ ФІТНЕСУ ТА СПОРТУ», доповідачка - Гнатченко Анастасія,  здобувачка освіти ІІ курсу спеціальності 121 Інженерія програмного забезпечення Державного торговельно-економічного університету, науковий керівник ст.викл. Дембіцька О.

2. «МАРКЕТИНГОВІ СТРАТЕГІЇ У СПОРТИВНОМУ МЕНЕДЖМЕНТІ: СПОСОБИ ПРИВЕРТАННЯ ТА УТРИМАННЯ АУДИТОРІЇ», доповідачка - Ковалівська Катерина, здобувачка освіти ІІ курсу спеціальності 292 Міжнародні економічні відносини   Державного торговельно-економічного університету, науковий керівник: завідувач кафедри фізичної культури, спорту та реабілітації Гамов В.

3. «МОТИВАЦІЯ ТА СТИМУЛЮВАННЯ МЕНЕДЖЕРІВ У СПОРТИВНИХ ОРГАНІЗАЦІЯХ» доповідач - Жалдак Ілля, здобувач освіти I курсу спеціальності 181 Харчові технології Державного торговельно-економічного університету, науковий керівник: к.п.н., доцент Короп М.

4. “УПРАВЛІННЯ СПОРТИВНИМИ ПОДІЯМИ: СТРАГЕГІЧНІ АСПЕКТИ, ТРЕНДИ ТА ПЕРЕШКОДИ”, доповідач - Горбач Владислав, здобувач освіти 1 курсу спеціальності  075 МаркетингДержавного торговельно-економічного університету, науковий керівник: канд. наук з ф.в і с., доц. Коименко Г.

5. «РЕЖИМ І ХАРАКТЕР ХАРЧУВАННЯ У СПОРТІ ТА ФІТНЕСІ», доповідачка - Бондар Дарʼя здобувачка освіти ІІ курсу спеціальності 017 Фізична культура і спорт Державного торговельно-економічного університету, науковий керівник: к.п.н., доц. Паришкура Ю.

6. «ЗНАННЯ ПРО РАЦІОНАЛЬНЕ ХАРЧУВАННЯ ДЛЯ МАЙБУТНІХ БАКАЛАВРІВ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ», доповідач - Стегняк  Олег, здобувач освіти І курсу спеціальності 017 Фізична культура і спорт Державного торговельно-економічного університету, науковий керівник: док.мед. наук, професор Гайова Л.В.

На секції "Реабілітація та відновлення: нові підходи та перспективи" представлено наступні доповіді:

1. «Впровадження йоги в тренувальний процес спортсменів з порушенням зору», доповідачка Ващенко Вероніка, здобувачка освіти ІІ курсу спеціальності 014.11 Середня освіта (Фізична культура) Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка, науковий керівник: к.п.н., доц. Трояновська М.

2. «Методика відновлення  фізичного стану осіб  у укриттях», доповідач -  Ізотов Євгеній, здобувач освіти І курсу спеціальності 017 Фізична культура і спорт Державного торговельно-економічного університету, науковий керівник: к.п.н., доц. Паришкура Ю.

3. "ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ РЕАБІЛІТАЦІЇ", доповідач - Олексієнко Сергій, здобувач освіти І курсу, спецільності 035 Філологія, Державного торговельно-економічного університету, науковий керівник ст. викл. Яценко О.

4. «Роль штучного інтелекту в процесі відновлення: переваги та виклики», доповідач Ігнатович Олександра, здобувачка освіти ІІ курсу 121 Інженерія програмного забезпечення Державного торговельно-економічного університету, науковий керівник: ст.викл. Мірошниченко О.

ДИПЛОМИ

остання редакція 04.06.2024