Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки
Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

ОПП "ІНЖЕНЕРІЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"

інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

ОСВІТНЬО – ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА
«ІНЖЕНЕРІЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ»/
«SOFTWARE ENGINEERING»

Першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 121 Інженерія програмного забезпечення
галузі знань 12 Інформаційні технології

Мета освітньої програми: Формування особистості, здатної на основі набутих інтегральної, загальних та фахових компетентностей успішно працювати у сфері ІТ-технологій, на основі застосування наукових і математичних принципів здійснювати проектування, аналіз, верифікацію, валідизацію, запровадження та підтримку комп’ютерного програмного забезпечення, використовуючи різні мови програмування.

Орієнтація освітньої програми: Наукова орієнтація: базові математичні, інформаційні та економічні положення.
Професійні акценти: проектування, конструювання, методи та технології розробки програмного забезпечення.
Акцент програми зроблений на формуванні фахівця, що здатний розв’язувати професійні задачі, пов’язані з управління проєктами розробки програмних протівдук.

Основний фокус освітньої програми: Вища освіта за спеціальністю 121 «Інженерія програмного забезпечення» в галузі програмного забезпечення. Орієнтація програми базується на загальновідомих наукових результатах із врахуванням новітніх ІТ-технологій, програмування.

Освітньо-професійний фокус: Орієнтує на актуальні спеціальності, в рамках яких можлива подальша професійна та наукова кар’єра: інженера-програміста, програміста системного, фахівця з ІТ-технологій, фахівця  з комп’ютерної графіки (дизайну), фахівця з розробки та тестування програмного забезпечення.

Особливості програми: Особливість ОП полягає в наповненні програми освітніми компонентами, які в своїй логічній послідовності та змістовному наповненні забезпечують поглиблене вивчення повного циклу розробки програмного забезпечення і надання знань щодо перспективних напрямів розвитку ІТ-сфери в розрізі потреб торговельно-економічної галузі.
Унікальністю ОП є ґрунтовна технічна підготовка в поєднанні зі знаннями в сфері економіки та бізнесу, які дозволяють здобувачам освітніх послуг отримувати широкі перспективи і формувати власну професійну конкурентоспроможність на ринку праці в рамках однієї із найбільш актуальних професій світу.

НАВЧАЛЬНИЙ ПЛАН 2020 ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА 2020
НАВЧАЛЬНИЙ ПЛАН 2021 ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА 2021
НАВЧАЛЬНИЙ ПЛАН 2022 ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА 2022
НАВЧАЛЬНИЙ ПЛАН 2023 ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА 2023