Creating Inclusive University Climate

25 лютого 2024

Шановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі круглого столу
«Створення інклюзивного університетського клімату»
який відбудеться 9 березня 2024 року
в онлайн-форматі

Метою круглого столу є обмін думками щодо забезпечення закладами вищої освіти умов, способів і засобів їх реалізації для спільного навчання здобувачів освіти з урахуванням їхніх потреб та можливостей.
Учасників круглого столу просимо до 8 березня 2024 року надіслати презентацію виступу, яка буде розміщена сторінці проєкту, на e-mail: k.kovtoniuk@gmail.com.

25 лютого 2024

Відкрито реєстрацію для участі в третьому та четвертому модулях онлайн-тренінгу «Створення інклюзивного університетського клімату»

Державний торговельно-економічний університет 27 лютого по 9 березня 2024 р. запрошує всіх бажаючих, хто цікавиться інклюзивною моделлю вищої освіти як системи освітніх послуг.
Онлайн-тренінг реалізується в межах проєкту Жан Моне 101084925 — CreatIUC — ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH

Програма модулю розрахована на 52 години. Формат проведення модулю - дистанційно на платформі ZOOM.
Учасники отримають сертифікати про проходження тренінгу. За бажанням слухачі можуть приєднатися по круглого столу
Для участі в модулях, просимо зареєструватися за посиланням: https://forms.office.com/e/2hJwnv8iZe
Реєстрація відкрита включно до 15:00 (за Києвським часом) 26 лютого 2024 р.

28 березня 2023

Шановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі круглого столу
«Створення інклюзивного університетського клімату»
який відбудеться 11 травня 2023 року
в онлайн-форматі

Метою круглого столу є обмін думками щодо розуміння необхідності впровадження нових інструментів управління, рушійними силами яких стане новий комфортний інклюзивний університетський клімат.
Учасників круглого столу просимо до 9 травня 2023 року надіслати презентацію виступу, яка буде розміщена сторінці проєкту, на e-mail: k.kovtoniuk@gmail.com.

28 березня 2023

Відкрито реєстрацію для участі в першому та другому модулях онлайн-тренінгу «Створення інклюзивного університетського клімату»

Державний торговельно-економічний університет 18-30 квітня 2023 р. запрошує всіх бажаючих, хто цікавиться інклюзивною моделлю вищої освіти як системи освітніх послуг.
Учасники отримають сертифікати про проходження тренінгу. За бажанням слухачі базового модуля можуть розширити свою участь до 90 год. (3 кредитів ЄКТС) виконанням індивідуального завдання з відповідною сертифікацією.

Для участі в модулі, просимо зареєструватися за посиланням: https://forms.office.com/e/mcxFqSpRsp

Реєстрація відкрита до 16 квітня 2023

27.09.2024