logo
Кафедра дизайну та інжинірингу
Кафедра дизайну та інжинірингу
logo
Кафедра дизайну та інжинірингу
img

Про кафедру

дизайну та інжинірингу

28 листопада 2023 року на платформі Zoom в онлайн-режимі за сприяння завідувача кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права, доктора юридичних наук, професора, Заслуженого юриста України, члена Науково-консультативної ради при Верховному Суді Наталії Мазаракі відбулась лекція-зустріч на тему «Організація студентського конкурсу «Mediation Matters»», організована для студентів спеціальностей «Дизайн» і «Геодезія та землеустрій». Співорганізатором заходу виступила кафедра дизайну та інжинірингу. Спікер лекції – Луїза Романадзе, президент Української академії медіації, адвокат, медіатор (DAA), тренер, кандидат юридичних наук, доцент, заслужений юрист України, експерт Проєкту ЄС «Право-Justice», керівник Проєкту ЄС «CONSENT».

Студенти отримали уявлення про сутність медіації як юридичної процедури та особливості фахової підготовки експерта-медіатора. Окремо спікер акцентувала увагу на оголошеному Українською академією медіації конкурсі «Mediation Matters». Мета конкурсу – популяризація медіації в України як інструменту вирішення конфліктних ситуацій, випробування своєї креативності, а також отримання переможцем головного призу – повного онлайн-курсу підготовки медіатора з отриманням сертифікату. До заходу було долучено понад 100 учасників. Лекція супроводжувалась активними запитаннями зі сторони слухачів, зацікавлених у можливості проявити творчі здібності щодо створення ефективного інформаційного контенту.

Дякуємо Луїзі Джумберівні за конструктивну доповідь і ґрунтовні відповіді на запитання! Кафедри продовжують активно співпрацювати зі стейкхолдерами для популяризації ДТЕУ в бізнес-середовищі і залучення студентів до важливих публічних процесів.


11 жовтня 2023 року у ДТЕУ відбулася лекція-зустріч студентів освітньої програми «Дизайн» із директором рекламного агентства "Спрінт-Медіа", директором міжнародного благодійного фонду «Вартові мрії» Миколайчуком Миколою Миколайовичем. Тема лекції-зустрічі - «Працевлаштування дизайнера, як головна мета вищої освіти». Зустріч пройшла у активній взаємодії студентів зі стейкхолдером, було окреслено низку питань, щодо специфіки прийому на роботу фахівців-дизайнерів, особливостей підготовки до співбесіди при прийомі на роботу, основних форм роботи у рекламному агентстві. Студенти отримали запрошення до співпраці із рекламною агенцією та благодійним фондом. Дякуємо Миколі Миколайовичу за змістовну і цікаву зустріч, сподіваємось на подальшу співпрацю!

           

Кафедра є випусковою і здійснює підготовку підготовку фахівців за спеціальностями:
022 «Дизайн», галузь знань 02 «Культура і мистецтво» (освітня програма)
193 «Геодезія та землеустрій», галузь знань 19 «Архітектура та будівництво» (освітня програма)

————————  ОСВІТНІЙ СТУПІНЬ БАКАЛАВР  —————————
 

►  Освітня програма «Дизайн» 
Спеціальність: 022 «Дизайн»
   (promo VIDEO)

Дисципліни, що формують професійні компетентності:
Рисунок і живопис
Основи композиції і проектної графіки
Дизайн анімації та відеоряду
Дизайн інтер`єру, меблів та обладнання
Ландшафтний дизайн 
Детальніше

Можливі посади:
дизайнер, дизайнер мультимедія контенту, дизайнер-фрілансер, власник (менеджер)  приватної дизайн-студії


 ► Освітня програма «Землеустрій та кадастр»   ► (promo VIDEO)   
Спеціальність: 193 «Геодезія та землеустрій»    (promo VIDEO)

Дисципліни, що формують професійні компетентності:
Землеустрій, земельний кадастр
Управління геодезичним виробництвом
Топографія, картографія, земельне право
Проектування в землеустрої, економіка
Землекористування
Геоінформаційні системи
Детальніше

Можливі посади:
спеціаліст державного земельного кадастру, громадський інспектор з використання та охорони земель, керівник приватних землевпорядних організацій,  інженер - землевпорядник, фахівець з геосистемного моніторингу навколишнього середовища


Відновила роботу майстерня Рисунку та живопису

..

.

.Роботи студентів спеціальності "Дизайн" на заняттях в лабораторії "Рисунок і живопис"
 

Студентський науковий гурток «СЕКЦІЯ  ДИЗАЙНУ і АРХІТЕКТУРИ» (перейти)

18.06.2018
guliya2005
13704
остання редакція 29.11.2023
424105