Кафедра інженерно-технічних дисциплін
Кафедра інженерно-технічних дисциплін

Валеологічна сторінка

інженерно-технічних дисциплін

3 жовтня 2017 року у рамках ІІ Спартакіади КНТЕУ серед співробітників відбувся турнір з шашок. Активну участь у ньому прийняла і кафедра ІТД. Серед чоловіків до фіналу вийшов старший викладач Болілий Олександр Сергійович, який у запеклій боротьбі поступився минулорічному чемпіону Денисенку Володимиру Івановичу. Вітаємо колегу з почесним сріблом!

20 травня 2017 року у рамках проекту "Пізнай рідний край" співробітники кафедри відвідали національний дендрологічний парк "Софіївка".

5 квітня 2017 року в рамках Спартакіади серед співробітників КНТЕУ відбувся турнір із швидких шахів, на якому доцент Савченко Тетяна Віталіївна посіла ІІ місце в окремому заліку серед жінок. Вітаємо колегу!

28 вересня 2016 року у рамках І Спартакіади КНТЕУ серед співробітників відбувся турнір з перетягування канату, в якому команда ФРГТБ посіла друге місце, поступившись у запеклій боротьбі "Господарям". Вагомий внесок в успіх збірної команди факультету зробили викладачі кафедри - Расулов Раміс Асимович, Романенко Роман Петрович і Криворучко Мирослав Юрійович.

21 вересня 2016 року у рамках І Спартакіади КНТЕУ серед співробітників відбувся турнір із шашок. Викладачі Болілий О.С. і Савченко Т.В. посіли на ньому 3-ті місця, з чим і вітаємо колег!

Кафедра активно залучається до спортивних заходів університету. Так, на І етапі змагань І Спартакіади КНТЕУ серед співробітників завідувач лабораторії Хмара В.В. посів 3-є місце у Турнірі з більярдного спорту, на ІІ етапі – 2-е місце у Турнірі з настільного тенісу. Нарешті, на ІV етапі змагань команда ФРГТБ (кістяк якої склали викладачі кафедри) посіла 1-е місце у Турнірі з баскетболу. Вітаємо колег! Так тримати!

Напередодні Всесвітнього дня туризму кафедра інженерно-технічних дисциплін відвідала дендрологічний парк Національної академії наук України “Олександрія”, розташований у м. Біла Церква. Колектив ознайомився з історією, стильовою спрямованістю архітектурних споруд парку, насолодився красою його природи та довершеним поєднанням усіх об’єктів паркового ансамблю.

Стінгазета до Дня туризму

07.02.2017