logo
Кафедра інженерно-технічних дисциплін
Кафедра інженерно-технічних дисциплін
logo
Кафедра інженерно-технічних дисциплін
img

Архів

інженерно-технічних дисциплін

З 25 вересня по 4 жовтня 2017 року на виконання Правил пожежної безпеки та з метою підвищення поінформованості у питаннях пожежної профілактики, згідно розпорядження проректора з адміністративно-господарської роботи в університеті для студентів 1-го курсу денної форми навчання проводилися позапланові інструктажі з пожежної безпеки. До цієї роботи були залучені викладачі кафедри інженерно-технічних дисциплін (Болілий Олександр СергійовичРоманенко Роман ПетровичКриворучко Мирослав ЮрійовичГахович Сергій Вікторович), які ознайомили студентів із закономірностями розвитку і поширення пожежі, основними способами припинення горіння, обов’язками та діями працівників у разі пожежі, алгоритмом дій при евакуації, типами вогнегасників та особливостями їх експлуатації. Кафедра закликає студентів і співробітників університету бути обачливими при поводженні з відкритим вогнем, електроустаткуванням та обігрівальними приладами. Бережіть себе і близьких!


26-28 квітня 2017 року студенти Райчук В.С. і Олійников М.О. взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з професійно-орієнтованої дисципліни "Безпека життєдіяльності", що пройшла на базі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності. Він проводився у два тури: І тур – теоретична частина: виконання завдань у формі тестування; ІІ тур – практична частина: надання домедичної допомоги постраждалим. У змаганнях брали участь 107 студентів та курсантів із 49 вищих навчальних закладів Сумської, Львівської, Полтавської, Донецької, Рівненської, Харківської, Миколаївської, Запорізької, Одеської, Волинської, Херсонської, Вінницької, Черкаської, Чернівецької, Дніпропетровської, Хмельницької, Івано-Франківської областей та м. Києва. Серед студентів вищих навчальних закладів економічного профілю Райчук Вероніка Василівна посіла перше місце, з чим вітаємо її і наукового керівника Болілого Олександра Сергійовича!


28 березня 2017 р. у Київському національному торговельно-економічному університеті відбувся круглий стіл «Енергозбереження у готельно-ресторанних комплексах», організований кафедрою інженерно-технічних дисциплін КНТЕУ.

Мета круглого столу – популяризація сучасних енергозберігаючих технологій, альтернативних джерел енергії та систем комунікацій в готельних та ресторанних комплексах.

Під час засідання круглого столу учасники активно дискутували та дійшли висновку, що доцільно продовжувати тісну співпрацю науковців та практиків, здійснювати моніторинг інноваційних технологій, запроваджувати ознайомлення студентів із результатами практичного втілення цих технологій на об’єктах готельного та ресторанного господарства.

Резолюція круглого столу


23-25 січня 2017 року викладачі кафедри Расулов Р.А., Болілий О.С., Гахович С.В. і Романенко Р.П. провели для співробітників університету позаплановий інструктаж з пожежної безпеки.


У зв'язку з пожежею, що сталася в гуртожитку № 6 24 листопада 2016 року, викладачами кафедри для мешканців студмістечка з 1 по 9 грудня було проведено позаплановий інструктаж з пожежної безпеки. Студентам нагадали про небезпечні фактори пожежі, обов'язки та дії працівників у випадку її виявлення, особливості експлуатації вогнегасників, продемонстрували відео стосовно руйнівної дії пожежі і трагічних наслідків нехтування елементарними правилами пожежної безпеки.

Будьте свідомими і пильними громадянами, обережно поводьтеся з вогнем! Бережіть себе і близьких!


СПІВПРАЦЯ З ПІДПРИЄМСТВАМИ, ОРГАНІЗАЦІЯМИ, ТЕЛЕБАЧЕННЯМ

6 вересня 2017 року відбулися зйомки передачі "Якісне життя" на телеканалі КИЇВ. У якості запрошеного експерта доцент кафедри Палієнко Олена Олексіївна поінформувала глядачів про переваги і недоліки використання ламінату як одного з популярних видів покриття для підлоги.


16 серпня 2017 року відбулися зйомки передачі "Якісне життя" на телеканалі КИЇВ. Одним із запрошених експертів була доцент кафедри Мазур Лілія Миколаївна, яка поділилася із глядачами перевагами використання систем теплої підлоги.


7 червня 2017 року відбулися зйомки передачі "Якісне життя" на телеканалі КИЇВ, де завідувач кафедри Расулов Раміс Асимович у якості експерта розповів про особливості обробки подушок ультрафіолетовими променями.


23 травня 2017 року на базі лабораторії фізики КНТЕУ відбулися зйомки телепередачі "Якісне життя" телеканалу "КИЇВ" на тему "Прилади для економії електроенергії". Експертами телеефіру виступили доцент кафедри інженерно-технічних дисциплін Романенко Роман Петрович та заступник директора Головного центру інформаційних технологій Руденчик Василь Іванович.


26 грудня 2016 року старший викладач Болілий О.С. прийняв у часть у прямому ефірі передачі "Громадська приймальня" на телеканалі «КИЇВ», де розповів про асортимент, особливості експлуатації та критерії вибору домашніх комбайнів.


30 вересня 2015 року доцент кафедри Романенко Роман Петрович взяв участь у телевізійному ефірі програми "Громадська приймальня" на ТРК КИЇВ. Протягом ефіру обговорювалися питання критеріїв якості та вибору наплитного посуду (переваги і недоліки емальованого посуду, каструль із нержавіючої сталі, керамічного та алюмінієвого посуду). У прямому ефірі було надано вичерпні відповіді на запитання телеглядачів.


24 квітня 2015 року доцент кафедри Романенко Роман Петрович взяв участь у телевізійному ефірі програми “Якісне життя” на телеканалі КИЇВ, де висвітив конструктивні особливості, технічні характеристики йогуртниць, їх переваги та недоліки, що впливають при купівлі на вибір споживачів.


15 травня 2015 року старший викладач кафедри Болілий Олександр Сергійович взяв участь у телевізійному ефірі програми “Якісне життя” на телеканалі КИЇВ, де розповів про призначення, принцип дії та особливості експлуатації теплового устаткування для приготування страв «гриль» і «барбекю». 


17 січня і 3 квітня 2015 року доцент кафедри Расулов Раміс Асимович у якості запрошеного експерта взяв участь у телевізійних ефірах програми “Якісне життя” на телеканалі КИЇВ, де розповів про споживчі властивості дитячих транспортних засобів – санчат і самокатів. У другому ефірі до нього долучився Романенко Роман Петрович, який пояснив принцип дії механічних і електронних ваг, їх переваги та недоліки, особливості експлуатації.


Протягом 2014 року доцент кафедри Романенко Роман Петрович взяв участь у якості запрошеного експерта у двох телепередачах: в прямому ефірі передачі “Громадська приймальня” на тему: “Форми для випічки” на телеканалі КИЇВ та передачі “Золотий запас України” на тему “Продукт  «Реабілакт»” на телеканалі БТБ. У жовтні 2014 року телеканал БТБ у передачі “Золотий запас України” демонстрував наукове обладнання кафедри ІТД.

Наказом КНТЕУ № 2767 від 17.10.2014 року Романенку Р.П. за сумлінну працю, стимулювання наукової роботи студентів, розвиток наукового потенціалу університету, його популяризацію в засобах масової інформації призначено стипендію Кабінету Міністрів України для молодих вчених.

12.11.2015
knteu
2377
остання редакція 02.06.2020
424105