Кафедра сучасних європейських мов
Кафедра сучасних європейських мов

Звіт про роботу секції "Мовні компетенції фахівців в умовах становлення сервісної економіки" 16 листопада 2017 року

сучасних європейських мов

Звіт про роботу секції "Мовні компетенції фахівців в умовах становлення сервісної економіки" 16 листопада 2017 року

16 листопада 2017 року в рамках роботи Міжнародної науково-практичної конференції "Сервісна економіка в умовах глобальної конкуренції: правовий та інституційний виміри" відбулося заcідання секції "Мовні компетенції фахівців в умовах становлення сервісної економіки". З доповідями виступили завідувач кафедри, кандидат філологічнх наук, доцент Януш О.Б., доктор педагогічних наук, професор Зварич І.М., викладачі Костенко О.Ю. та Семидоцька В.А. В обговоренні взяли учать викладачі та студенти КНТЕУ.

27 жовтня 2016 року викладачі кафедри сучасних європейських мов  провели І етап VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

У конкурсі взяли участь 43 учасники. Студентам для написання творчих робіт було запропоновано морально-етичні теми і теми, пов’язані з життям і творчістю видатного українського поета Тараса Шевченка.

Конкурсна комісія визначила переможців, які будуть рекомендовані для участі у ІІ етапі VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Переможці  І етапу:

1. Левадна Віталія Володимирівна – ФМТП 1-5
  2. Кулик Аліна Олександрівна – ФМТП 1-15
  3. Войцехівська Євгенія Владиславівна – ФТМ 1-15
  4. Лайко Iрина Анатоліївна – ФТМ 1-5
  5. Дідичук Альона Віталіївна – ФРГТБ 1-3
  6. Мельник Катерина Борисівна – ФЕМП 1-4
  7. Кравчук Оксана Юріївна – ФТМ 1-2
  8. Миргород Ольга Юріївна – ФТМ 1-7
  9. Ласковенко Катерина Максимівна – ФЕМП 1-6
  10.  Ватажко Ірина Русланівна – ФТМ 1-10

Щиро вітаємо переможців конкурсу. Дякуємо за участь усім учасникам! Бажаємо успіхів!

З повагою оргкомітет конкурсу

остання редакція 30.04.2021