logo
Кафедра сучасних європейських мов
Кафедра сучасних європейських мов
logo
Кафедра сучасних європейських мов
img

12 квітня 2018 року проведено День гостинності для учнів СШ №207

сучасних європейських мов

12 квітня 2018 року кафедра сучасних європейських мов факультету міжнародної торгівлі та права  організувала й провела День гостинності для учнів 10 класу спеціалізованої школи з поглибленим вивченням англійської мови № 207  м. Києва.

          Викладач кафедри сучасних європейських мов ФМТП Федорова Людмила Миколаївна  ознайомила школярів із можливостями отримання якісної сучасної вищої освіти в КНТЕУ, розповіла про спеціальності та спеціалізації, за якими здійснюється підготовка в нашому університеті, провела екскурсію його територією. Школярі  були приємно вражені сучасним обладнанням комп’ютерних кабінетів, лекційними аудиторіями, спеціалізованими лабораторіями, науковими та навчальними фондами бібліотеки, численними закладами харчування, спортивними залами, стадіоном.

          Відповідальний секретар Приймальної комісії, кандидат технічних наук, доцент кафедри товарознавства та митної справи Глушкова Тетяна Геннадіївна ознайомила учнів із правилами прийому, переліком конкурсних предметів у сертифікаті ЗНО, умовами та вартістю навчання.

          Доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю Белінська Світлана Омелянівна під час огляду спеціалізованої лабораторії А-130 розповіла школярам про вибір якісних продуктів і небезпечність фальсифікатів. Учні мали змогу спостерігати як студенти КНТЕУ проводять процес перевірки настоянки зазначеним на упаковці показникам.

          Дякуємо школярам, керівництву спеціалізованої школи з поглибленим вивченням англійської мови № 207 м. Києва за те, що завітали до нас.  Чекаємо на нові зустрічі! Будемо раді  бачити Вас студентами КНТЕУ!

14.04.2018
40591
1291
остання редакція 14.06.2018
456287