Кафедра публічного управління та адміністрування
Кафедра публічного управління та адміністрування

публічного управління та адміністрування

Вітаємо на сторінці кафедри публічного управління та адміністрування

Кафедра створена 17 квітня 2018 року згідно з наказом від 13.04.2018 р. № 1266 як випускова кафедра, відповідальна за підготовку здобувачів вищої освіти за спеціальностями 073 "Менеджмент" освітньої програми "Муніципальний менеджмент", 281 "Публічне управління та адміністрування", освітньої програми "Публічне управління та адміністрування".

Профіль:                             Профіль:                                Профіль:

Наші освітні програми

Публічне управління та адміністрування
Муніципальний менеджмент

Наші освітньо-наукові програми

Публічне управління та адміністрування

Адреса електронної пошти: pua@knute.edu.ua

При кафедрі діє аспірантура та докторантура, постійно працюють наукові студентські гуртки.

Навчально-виховний процес забезпечують 10 викладачів, у т.ч.: 2 професори, 8 доцентів. 100% викладацького складу кафедри мають наукові ступені докторів і кандидатів наук.

остання редакція 07.02.2024