Кафедра сучасних європейських мов
Кафедра сучасних європейських мов

Про проведення студентської наукової конференції з української мови 19 квітня 2018 року

сучасних європейських мов

Викладачі кафедри сучасних європейських мов ФМТП організували і провели університетську студентську наукову конференцію з української мови "Українська мова – національне надбання українського суспільства".

Роботу конференції відкрив проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв'язків В. М. Сай.

З вітальним словом до учасників звернувся завідувач кафедри сучасних європейських мов О. Б. Януш.

Наукові дослідження учасників були присвячені актуальним питанням становлення і розвитку  української мови, зокрема, культурі усного і писемного мовлення сучасної молоді (суржик, слова-паразити, сленгізми, жаргонізми, англіцизми), особливостям мови рекламних текстів, мистецтву публічного виступу, функціонуванню української мови у творчості сучасних  естрадних виконавців тощо.

Для обговорення було подано 40 тез доповідей. За результатами конференції  найкращими визнані роботи Белінського Максима (ФТМ 1-17), Думанської Вікторії (ФОАІС 1-1), Андрощук Вікторії (ФРГТБ 1-2), Маркевич Орисі (ФТМ 1-5), Стецюка Євгенія  (ФОАІС 1-2), Мохнюк Вікторії  (ФТМ 2-2), Чумак Єлизавети (ФТМ 1-19), Зайчук Юлії  (ФТМ 1-1).

Дякуємо усім учасникам!

Бажаємо успіхів і подальших звершень!

З повагою організатори конференції

остання редакція 30.04.2021