Кафедра сучасних європейських мов
Кафедра сучасних європейських мов

День гостинності для учнів випускних класів Броварської ЗОШ № 10

сучасних європейських мов

2 лютого 2019 року відбувся захід «День відкритих дверей в КНТЕУ». Викладач кафедри сучасних європейських мов факультету міжнародної торгівлі та права Сушко Інна Анатоліївна провела день гостинності та залучила до цього заходу учнів випускних класів Броварської  ЗОШ № 10. Під час зустрічі учні отримали рекламно-інформаційні матеріали, із захопленням переглянули фільм про КНТЕУ, заповнили анкети для зворотного зв’язку. Особливе зацікавлення у гостей викликала екскурсія по університету. Учні відвідали бібліотеку, музей, зони коворкінгу "KNUTE HUB", ознайомилися з матеріальною та навчальною базою КНТЕУ, численними закладами харчування. Захід виявився цікавим та корисним, вступники отримали вичерпні відповіді на актуальні питання, а також отримали багато вражень та позитивних емоцій.

Дякуємо школярам, керівництву Броварської  ЗОШ № 10 за те, що завітали до нас. Чекаємо на нові зустрічі!

Будемо раді бачити Вас студентами КНТЕУ!

02.02.2019
остання редакція 04.02.2019