Кафедра сучасних європейських мов
Кафедра сучасних європейських мов

Оголошеннявсі

Презентація "Speak Ukrainian" y Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС

сучасних європейських мов

28 лютого 2019 року у приміщенні Дипломатичної академії при Міністерстві закордонних справ України відбулася презентація державного сайту з вивчення української мови як іноземної «SpeakUkrainiain». Сайт було виготовлено протягом 2018 року на замовлення Міністерства та на виконання Указу Президента про невідкладні заходи щодо зміцнення державного статусу української мови.

Участь у презентації взяло вище керівництво держави, представники посольств та дипломатичних місій в Україні, представники освітній установ та організацій, які зацікавлені у використанні цього продукту. КНТЕУ представила доцент кафедри сучасних європейських мов Коротун Олена Олександрівна.

02.03.2019
остання редакція 12.06.2020