Кафедра сучасних європейських мов
Кафедра сучасних європейських мов

Поєднання розуму і краси

сучасних європейських мов

06.03.2019. Щороку серед жіноцтва нашого університету проводиться конкурс «Фото-Красуня КНТЕУ-2019». Голова Профспілки працівників і студентів КНТЕУ Сергій Іванович Бай вітав сьогодні учасниць конкурсу і оголосив переможницю (нею стала Воробей Юлія Миколаївна, асистент кафедри міжнародних економічних відносин ФМТП, яка зачарувала журі образом справжньої української автентичної краси). У фінал конкурсу пройшли 19 найчарівніших учасниць з різних факультетів і кафедр. Серед них – доцент кафедри сучасних європейських мов, кандидат педагогічних наук Коротун Олена Олександрівна (ФМТП).  Вітаємо Олену Олександрівну і бажаємо здобувати ще багато перемог, як на конкурсах, так і щоденно у житті та науці!

остання редакція 12.06.2020